Kasztany i zła energia

Żyjemy w świecie, gdzie zewsząd otaczają nas fale elektromagnetyczne. Promieniują telewizory, komputery, telefony komórkowe i wszystkie sprzęty elektryczne. Promieniowanie podczerwone, mikrofale, to tylko czubek góry lodowej. Gdybyśmy mogli to wszystko zobaczyć, mielibyśmy wrażenie, że poruszamy się we mgle różnych wibracji.

face-1574178_1920

Takie środowisko drastycznie różni się od naturalnego świata, do jakiego człowiek niegdyś był przyzwyczajony. Co do tego jednak mają znane wszystkim dzieciom i dorosłym kasztany? Otóż większość z nas może sobie przypomnieć osobę w rodzinie (być może babcię lub starszą ciocię), które nosiły kasztany w kieszeniach lub wkładały pod łóżko, czy materac. Każdy kto to praktykował kierował się powiedzeniem, że kasztany świetnie wpływają na zdrowie, reumatyzm, czy dobry sen. Skąd się wzięło takie przekonanie? Kasztany bowiem mają ogromny potencjał w pochłanianiu wyżej opisywanej negatywnej energii. Neutralizują promieniowanie, dlatego lepiej niż pod łóżkiem położyć je obok telewizora, czy miejsca gdzie pracujemy na komputerze. Pamiętajmy jednak, że kasztany działają dobrze, ale nie w nadmiernej ilości. Worek kasztanów może bardziej zaszkodzić niż pomóc, z tego względu, że kasztany po zaabsorbowaniu możliwie dużej dawki negatywnej energii nie neutralizują jej, tylko ją przechowują i istnieje ryzyko, że mogą one oddawać w późniejszym czasie to negatywne promieniowanie, które pochłonęły. Kasztany po wysuszeniu i nadmiernym zmarszczeniu należy bezzwłocznie usunąć i wymienić na nowe, jeżeli jest sezon.

Wykonałam własny eksperyment, polegający na zebraniu świeżych kasztanów (prosto z łupin), wybraniu dwóch identycznych sztuk i ułożeniu ich w różnych miejscach w domu, w tym obok telewizora. Ku mojemu zdziwieniu na efekty nie trzeba było długo czekać, po około 10 minutach kasztan po jednej stronie monitora  był zdecydowanie bardziej matowy, niż drugi położony po innej stronie półki (patrz zdjęcie poniżej)

wp_20160910_14_03_15_pro

Dlaczego tak się stało? Odpowiedź można znaleźć na kolejnym zdjęciu. Jak widać, dokładnie po stronie matowego kasztana znajdują się liczne wejścia i bardzo długa, niewidoczna w całości na zdjęciu- listwa rozdzielająca. Są tam podłączonewp_20160910_14_03_34_pro wszelkie sprzęty i jest to jedno z największych skupisk negatywnego promieniowania w mieszkaniu. Jak widać zaledwie kilka minut wystarczyło, aby kasztan zaabsorbował bardzo duże stężenie złej energii. Utrata połysku, a w dalszej kolejności regularnej, okrągłej struktury na rzecz zmarszczek powierzchniowych ukazują poziom mocy pochłaniania danego kasztana. Im większy połysk i okrągły kształt tym większa możliwość absorpcji negatywnego promieniowania. Dokładnie tak samo zachowywał się kasztan położony na nieużywanym w danej chwili telefonie komórkowym. Po upływie ok 15 minut kasztan zaczął matowieć. Oczywiście telefon miał aktywne połączenie wi-fi, a także jak każdy sprzęt elektroniczny dodatkowo promieniował. Ostatnim eksperymentem, który jednak ciężko było udokumentować na zdjęciu było zabranie kasztana do miejsca, gdzie ilość komputerów, serwerów i innych sprzętów elektronicznych jest nietuzinkowa, czyli do firmy informatycznej. Po kilku dniach pozostawienia kasztana w kieszeni kurtki, która znajdowała się w budynku średnio osiem godzin dziennie, kasztan prócz tego, że był matowy i cały pomarszczony był niewiarygodnie lekki i po stuknięciu wydawał  pusty dźwięk. Podczas lekkiego nacisku między palcami po prostu rozleciał się na drobne kawałki. Podczas gdy z kasztanami dużo starszymi, które znajdowały się w domu nie stało się nic podobnego. Owszem były matowe i lekko pofałdowane, ale dalej czuć było ich ciężar. „Kasztan informatyczny” natomiast zaabsorbował energię do tego stopnia, do jakiego był stworzony, a w momencie wyczerpania swoich zasobów, negatywna, skumulowana energia po prostu trawiła go od środka. Warto zatem w sezonie jesiennym uzbierać kilka dużych, świeżych kasztanów i ustawić je obok komputera, telewizora, czy telefonu komórkowego.

Autor

Fitness dla duszy

Mam na imię Kamila. Jestem autorką książki i bloga pt. Fitness dla duszy. Nazwą tą określam trening ciała, umysłu i wewnętrznych mięśni duszy. Polega on na odnajdywaniu magii w codziennym życiu. Każdy dzień ma w sobie bowiem cząstkę czarów, należy ją tylko odnaleźć.

Jedno przemyślenie nt. „Kasztany i zła energia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *