O mnie

 zdjecieMam na imię Kamila. Urodziłam się pod znakiem skorpiona i chińskiego węża. Fascynuje mnie kultura Wschodu i Orientu. Od dziecka staram się zgłębiać tajniki świata zarówno rzeczywistego, jak i alternatywnego. Moimi pasjami, które ciągle pogłębiam są: religioznawstwo, medycyna wschodu/alternatywna, nauki przyrodnicze i szeroko pojęta ezoteryka. Jestem także instruktorką tańca i fitnessu- stąd właśnie narodził się pomysł tytułu mojej najnowszej książki i w późniejszym czasie bloga. Życiowa mantra, którą się zawsze kieruję brzmi:

„Wszystko staje się możliwe, jeśli tylko ma się otwarty umysł”

Nowoczesna magia to moja domena. Łączę dawne tradycje, wierzenia, techniki i rytuały z realistycznym, naukowym poglądem na świat. Moją specjalizacją jest astro coaching, czyli doradztwo duchowe. Ezoteryką zajmuję się od dziecka. Stosuję techniki tj:

karty tarota, karty tradycyjne, tybetańska wyrocznia MO, wyrocznia wizji, filozofia tarot-991041_1920wschodu, tajniki medycyny chińskiejbiała magia, magia chaosu, praca z wahadełkiem, praca z energią, praca z czakrami, joga, medytacja, relaksacja, afirmacje, NLP, techniki pamięciowe, prawo przyciągania i efekt synchroniczności, tworzenie sigilii, feng shui, uzdrawianie duchowe, chiromancja, akupresura, mentalizm, obrona psychiczna, filozofia liczby Boga, kuchnia pięciu przemian,medycyna alternatywna, chronobiologia, zarządzanie czasem, rozbudzenie kreatywności, uzdrawianie kryształami i nauka o minerałach,struktura bioenergetyczna.

Zajmuje się także muzykoterapią, floroterapią (forma nowoczesnej biomedytacji) i wieloma autorskimi przepisami na zdrowie wewnętrzne. Ukończyłam kurs diagnozowania twarzy i języka wg medycyny chińskiej.

Magia to określenie tego czego nie znamy, na co nie ma jeszcze dowodów ball-625908_1920naukowych. Przecież niegdyś wierzono, że Ziemia jest płaska, a stwierdzenie kulistości było taką samą herezją, za jaką dziś niektórzy uważają czary. Choć nie palimy już na stosie czarownic, w duchu sami wierzymy w tajemniczą moc, kierującą naszym życiem. Wystarczy otworzyć szeroko umysł, by dostrzec, to co niedostrzegalne i wtedy odmienić swoje życie.

Zapraszam do lektury i kontaktu wszystkich spragnionych wiedzy zarówno o świecie realnym, jak i alternatywnym!

Namaste!