Dodatkowe zajęcia

Gorąco zapraszam na dzień otwarty w klubie Solny Fit w Wieliczce, który odbędzie się w sobotę 11.03.2017! Atrakcje odbywają się z okazji Dnia Kobiet.

O godzinie 11.00 poprowadzę zajęcia energetyzujące ciało i umysł. Są to zajęcia w oparciu o dalekowschodnie techniki utrzymania zdrowego ciała i ducha tj. joga, tai chi. Ćwiczenia bazują na różnych formach oddechu i kontroli przepływu energii we własnym ciele. Takie zajęcia wzmacniają kręgosłup, równowagę, stabilizację i izolację ciała. Odprężają umysł i dodają energii na kolejne godziny.

O godzinie 13.00 zapraszam także na wykład, podczas którego postaram się przybliżyć Państwu tzw. kuchnię pięciu przemian. Jak używać żywiołu wody, ognia, metalu, drzewa i ziemi podczas przygotowywania posiłków? Tego dowiecie się na tym wykładzie.

W międzyczasie na naszym stoisku będzie można zakupić książki p.t. „Fitness dla duszy”, a także zaznajomić się z alternatywnymi technikami dbania o zdrowe ciało, umysł i duszę. Zapraszam na wypróbowanie terapii kamertonami, a także oglądnięcia lasów w słoikach 🙂

Program całego dnia otwartego klubu Solny Fit w Mieście Solnym w Wieliczce, załączam poniżej:dzien otwraty solny fit